Skip to content

Onze kantoren

Eén onderneming, verschillende vestigingen

Het PoetsPaleis heeft verschillende kantoren in de regio Zuiderkempen. Misschien ook bij jou in de buurt! Dat is handig voor jou als klant of huishoudhulp! Bereikbaarheid, fysiek én mentaal, is een belangrijke sleutel tot soepele samenwerking.

Beerse

Op afspraak – 13.00 – 17.009.00 – 12.30 – Op afspraakop afspraakOp afspraak – 13.00 – 17.009.00 – 12.30 – Op afspraak
Adres

Gasthuisstraat 26, 2340 Beerse

Contact

014 49 02 45

Mail

beerse@poetspaleis.be

Hasselt (Hoofdzetel)

madiwodovr
VM op afsp. – 13 – 17uVM op afsp. – 13 – 17u9.00 – 16.00VM op afsp. – 13 – 17u9 – 14u – op afsp.
Adres

Herkenrodesingel 8D, 3500 Hasselt

Contact

/

Mail

info@poetspaleis.be

Herenthout

madiwodovr
VM op afsp. – 13 – 17uVM op afsp. – 13 – 17u9.00 – 16.00VM op afsp. – 13 – 17u9 – 14u – op afsp.
Adres

Bouwelse Steenweg 80, Herenthout

Contact

014 72 43 79

Mail

herenthout@poetspaleis.be

Lille

VM op afsp. – 13 – 17uVM op afsp. – 13 – 17u9.00 – 16.00VM op afsp. – 13 – 17u9 – 14u – op afsp.
Adres

Lilse Steenweg 16, Lille

Contact

014 73 28 70

Mail

lille@poetspaleis.be

Mol

diwodovrVM op afsp. – 13 – 17uVM op afsp. – 13 – 17u9.00 – 16.00VM op afsp. – 13 – 17u9 – 14u – op afsp.
Adres

Markt 47, 2400 MOL

Contact

014 49 02 46

Mail

mol@poetspaleis.be

Olen

VM op afsp. – 13 – 17uVM op afsp. – 13 – 17u9.00 – 16.00VM op afsp. – 13 – 17u9 – 14u – op afsp.

Adres

Oevelseweg 66, 2250 Olen

Contact

014 49 04 84

Mail

olen@poetspaleis.be

Vorselaar

Op afspraak – 13.00 – 17.009.00 – 12.30 – Op afspraakop afspraakOp afspraak – 13.00 – 17.009.00 – 12.30 – Op afspraak
Adres

Kerkstraat 12, Vorselaar

Contact

014 49 02 44

Mail

vorselaar@poetspaleis.be

Westerlo

VM op afsp. – 13 – 17uVM op afsp. – 13 – 17u9.00 – 16.00VM op afsp. – 13 – 17u9 – 14u – op afsp.
Adres

Grote Markt 12, Westerlo

Contact

014 73 27 43

Mail

westerlo@poetspaleis.be